Par mums

Kopš 2012. gada Latvijā par visā pasaulē iecienītu un profesionāļiem paredzētu matu kopšanas līdzekļu „Wella Professionals" izplatītāju kļūst uzņēmumu grupa „SIROWA Group”, kas ir viens no reģiona pieredzējušākajiem uzņēmumiem kosmētikas un skaistumkopšanas vairumtirdzniecībā. Igaunijā SIROWA pārstāv Wella Professionals jau vairāk kā 15 gadus.

Šobrīd SIROWA Group ir oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs vadošās profesionālās matu kosmētikas zīmoliem –  Wella Professionals, System Professional, Londa Professional, Sebastian Professional un Nioxin.

SIROWA Rīga piedāvā saviem klientiem profesionālās matu kopšanas apmācību studiju - SIROWA HairPro Studio,  kur iegūt jaunas zināšanas  profesionālās matu kopšanas jomā un iepazīties tuvāk ar SIROWA Group pārstāvētajiem zīmoliem.  Kā arī piedāvā regulāras apmācības un seminārus skaistumkopšanas salonos un frizētavās, meistarklases ar pasaules līmeņa meistariem, kā piemēram, Sassoon Academy, Mijun Team, apmācību seminārus ar Latvijas treneriem un vēstniekiem, pieredzes apmaiņas braucienus uz ārzemēm. 2013. gadā pirmoreizi rīkoja  pasaules līmeņa šovu un konkursu frizieriem „Wella Professionals Trend Vision Award”.