Produkti & Piegādātāji

Coty

Coty ir viens no pasaulē vadošajiem kosmētikas ražotājiem, kura ieņēmumi sasniedz aptuveni 9 miljardus ASV dolāru, kurš uzkrājis bagātīgu pieredzi uzņēmējdarbībā un kuram pieder leģendāri slavenākie zīmoli. Uzņēmums ir pasaulē vadošais smaržu ražotājs, otrais lielākais profesionālo matu kopšanas līdzekļu ražotājs un trešais lielākais dekoratīvās kosmētikas ražotājs.

Coty veido trīs nodaļas – Coty Consumer Beauty, Coty Luxury un Coty Professional Beauty. Katra no tām darbojas ar noteiktu preču kategoriju (kosmētiku plašam patērētāju lokam, luksusa kosmētiku vai profesionālo kosmētiku), izmantojot arī atbilstošos saziņas kanālus. Nodaļu efektīvā struktūra ļauj ātrāk pieņemt lēmumus, mērķtiecīgi novirzīt ieguldījumus un pastāvīgi pilnveidot saziņu ar klientiem un patērētājiem.

Mēs izplatām šādus COTY zīmolus:
Gucci, Escada, Hugo Boss, Lacoste, James Bond, Mexx, Gabriela Sabatini Bruno Banani, Max Factor, Wella Professionals, Londa Professional, Sebastian Professional, Nioxin, OPI,  System Professional

Puig

Puig ir ģimenes uzņēmums, kas jau trešajā paaudzē darbojas modes un aromātu nozarē. Uzņēmums atrodas Barselonā. Puig spēks ir spējā veidot atšķirīgus un ekskluzīvus zīmolus, atspoguļojot zīmola tēlu caur modi un piedāvājot aromātus ar stāstu un produktu izcilību.
Puig veiksmes pamatā ir tādi zīmoli kā Carolina Herrera, Nina Ricci, Paco Rabanne, Prada, Valentino, Jean Paul Gaultier, kā arī  slavenību aromāti, piemēram, Antonio Banderas. Puig produkti tiek pārdoti vairāk kā 140 valstīs.


Sensai Cosmetics INC.

Smeļoties iedvesmu mūžīga skaistuma meklējumos, SENSAI kombinē augstvērtīgas ādas kopšanas tehnoloģijas ar tā īpaši vērtīgās sastāvdaļas - Koishimaru Silk - neiedomājamo spēku. Šis neparastais zinātnes un dabas apvienojums darbojas harmonijā ar ķermeni, radot nevainojami zīdainu ādu, kas vairo ikvienas sievietes neatkārtojamo skaistumu.

Mēs izplatām šādus Sensai produktus:
Sensai make – up, Skin care un Hair care.

ITF S.p.A. 

ITF S.p.A. nodarbojas ar smaržu un skaistumkopšanas līniju radīšanu, izstrādāšanu un izplatīšanu Itālijā, Vācijā, Austrijā un visā pasaulē. Uzņēmums tika dibināts 2002.gadā un atrodas Lodi, Itālijā. Saskaņā ar 2013.gada 7.martā izziņoto darījumu, ITF S.p.A. darbojas kā Angelini Finanziaria Spa filiāle.

Mēs izplatām šādus ITF zīmolus:
Trussardi

Bulgari Ireland Ltd.

Bulgari Parfums saviem aromātiem piešķir ekselenci un tā unikālo dārglietu mantojuma radošumu. Bulgari Parfums vīzija ir apvienot talantīgus dizainerus un radītājus ar prestižiem parfimēriem. Ikviens Bulgari aromāts ir greznības izpausme, kas ietver sevī zīmola izsmalcinātību un eleganci.

Mēs izplatām šādus Bulgari Ireland zīmolus:
Bvlgari

Ferragamo Parfums S.p.A.

Salvatore Ferragamo S.p.A. ir the Salvatore Ferragamo group mātes uzņēmums, viens no pasaules līderiem luksusa preču sektorā un tā pirmsākumi meklējami 1927.gadā. Uzņēmums nodarbojas ar apavu, ādas izstrādājumu, apģērba, zīda izstrādājumu un citu aksesuāru, tai skaitā sieviešu un vīriešu smaržu radīšanā, ražošanā un pārdošanā. Uzņēmuma produktu klāstā ir arī brilles un pulksteņi, ko izstrādājuši patenta īpašnieki. Akcents, kas likts uz vienreizību un ekskluzivitāti ar perfektu stila, radošuma un inovāciju apvienojumu, „ražots Itālijā” tradīcijās ar tam raksturīgo kvalitāti un meistarību, vienmēr ir bijusi uzņēmuma firmas zīme.

Mēs izplatām šādus zīmolus:
Ferragamo

KAO (UK) Limited

Kao Group attīsta patērētāju produktu uzņēmējdarbību, kuras mērķauditorija ir ikdienas patērētāji. Kao Group uzņēmējdarbības segmenti, kas rūpējas par patērētājiem, ietver: the Beauty Care Business sēriju, kurā mēs piedāvājam prestižu kosmētiku un augstas klases ādas kopšanas un matu kopšanas produktus; the Human Health Care Business sēriju ar produktiem, kas ietver funkcionālus veselības dzērienus un sieviešu higiēnas un zīdaiņu kopšanas produktus; un the Fabric and Home Care Business sēriju, kas ietver veļas mazgāšanas līdzekļus un mājas tīrīšanas līdzekļus. Arī the Chemical Business sērijā mēs izstrādājam ķīmiskus produktus dažādām rūpniecības vajadzībām. 

Mēs izplatām šādus Kao zīmolus:
John Frieda

SA Designer Parfums Ltd

Uzņēmums Designer Parfums kopš tā dibināšanas 2002. gadā ir apliecinājis savu radošo un novatorisko potenciālu izsmalcināto smaržu pasaulē. Designer Parfums, kas ne vien pārstāv tradicionālos zīmolus, bet arī rada jaunus interesantus aromātus, ir viens no līderiem smaržu nozarē, piedāvājot gan augstvērtīgas luksusa, gan izklaides pasākumiem paredzētas un dzīvesstilu apliecinošas smaržas.
Designer Parfums zina, kas nepieciešams, lai patiešām piesaistītu un noturētu smaržu pircējus mūsdienās.

Mēs izplatām šādus Designer Parfums zīmolus:
Naomi Campbell

Elizabeth Arden International S.à.r.l.

Elizabeth Arden ir pasaulē pazīstama un prestiža skaistuma produktu kompānija ar plašu un prestižu skaistuma zīmolu klāstu, kas tiek pārdoti vairāk kā 120 valstīs. Kompānijas zīmola klāsts ietver Elizabeth Arden ādas kopšanai, krāsas un smaržu produktus, slavenību smaržu zīmolus.

Mēs izplatām šādus Elizabeth Arden zīmolus:
Elizabeth Arden Juicy Couture  John Varvatos  Justin Bieber   

Burnus GmbH

Uzņēmuma moto „Idejas – Zīmoli – Cilvēki” izsaka tā uzstādītos standartus, aktivitāšu centrā uztverot indivīdu kā klientu ar savām prasībām un vajadzībām. Burnus cenšas uzlabot dzīves kvalitāti un atvieglot tās slogu ar inovatīvu risinājumu palīdzību. Tādējādi tiek turpināta tradīcija par ģimenes uzņēmumu, kas darbojas atbildīgi un ilgtspējīgi.

Mēs izplatām šādus Burnus zīmolus:
Kamill 

Mäurer & Wirtz GmbH & Co. KG

Vācijas personīgās higiēnas produktu un smaržu ražotājs. Kopš 1990.gada uzņēmums ir Dalli Group neatkarīgā filiāle. Uzņēmumu vada Wirtz ģimenes piektā paaudze. Uzņēmuma Mäurer & Wirtz augšgalā kā vadošais partneris darbojas Hermann Wirtz. Galvenais birojs un ražošanas vieta ar 400 darbiniekiem atrodas Štolbergā (Rainlendā), Āhenes pilsētā.

Galvenie tirgi ir Vācija, Beniluksa valstis, Austrija, Šveice un eksports 135 valstīs. Valsts mērogā tīkla izplatītāji ir parfimērijas un sīkpreču mazumtirgotāji, universālveikali, aptiekas un atlasīti lielveikali.

Mēs izplatām šādus Mäurer & Wirtz zīmolus:
Baldessarini   S.Oliver   Betty Barclay   New Yorker Tabac

Art & Fragrance SA

Art & Fragrance ir veiksmīgs luksuspreču nozares pārstāvis, kas ne vien pats rada savu piedāvājumu un paplašina tā klāstu, bet arī to reklamē un izplata visā pasaulē.Art & Fragrance, kas ir specializējies smaržu, kosmētikas, kristāla izstrādājumu un rotaslietu ražošanā, katra zīmola paustās emocionālās vērtības pārvērš smaržu valodā, radot pievilcīgas preces izplatīšanai visā pasaulē.

Mēs izplatām šādus Art & Fragrance zīmolus:
Lalique, Bentley